“Më kujtoi babain...”, Antonela përlotet pas debatit me Arjolën

Showbiz

“Më kujtoi babain...”, Antonela përlotet pas debatit me

Si shpeshherë mbyllja e një spektakli lë pas shumë debate dhe diskutime mes banorëve.

Edhe mbrëmja e djeshme u përmbyll me një debat të agravuar mes Antonelës dhe Arjolës.

Ditën e sotme ajo e ka diskutuar këtë debat me Ilirin,Sabianin dhe Monikën ku gjithashtu edhe është përlotur.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

“Ajo preku dy gjëra që unë kurrë nuk i fal,fenë,që feja për mua ështe e shenjtë dhe e dyta ishte ai momenti që më erdhi në fytyrë që ishte shumë gjë e ulët nga ana e asaj.

Kurrë nuk e kam pritur prej saj se dhe ajo ka qenë një person që e ka kaluar dhunën dhe vjen me dhunë.

“Më kujtoi babain...”, Antonela përlotet pas debatit me

Kjo tregon për mua që je shpellare e rritur në mal.Unë jam një tip që Arjola vjen si me qenë te psikologu.

Ne çdo situtatë e fut atë Arjolën e vuajtur që të dali para popullit shqiptar që ajo ka qënë e vuajtur.

Edhe unë kam pasur vështirësi në jetë dhe ka pas periudha ku nuk kam pasur bukë për të ngrënë.

Nuk dua që njerëzit të më vlerësojnë për vuajtjet e mia po për personin që jam,”-tha Antonela e prekur./top channel

ME TE LEXUARAT