“Më kape c*cën, kjo është dhunë”, plas keq mes vajzave në BBV, Egla përplaset ashpër me Erjolën

Showbiz

“Më kape c*cën, kjo është dhunë”, plas keq

Banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, “Big Brother VIP3” janë zgjuar mëngjesin e kësaj të marte me energji pozitive. Teksa ndodheshin jashtë, Egla Ceno, Erjola Doçi, Liam Osmani dhe Julian Deda, kanë patur disa momente të bukura, ku nuk kanë munguar te qeshurat.

Në një moment kur Erjola gudulis Eglën, kjo e fundit duke qeshur i thotë: “Jo, jo se mund të vdes nga kilikosja”.

Pjesë nga biseda:

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Egla: O Jul banane, banane.

Egla-Erjola: Jo se mund të vdes, kjo është dhunë. Mund të vdes nga kilikosja.

Erjola: Se më pëlqen kur bën…

Egla: Mos se më kape c*cën

Juli: Thuaj mos më kilikos se në Berat e kemi…

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

ME TE LEXUARAT