Me gishtin e mesit ngritur lart, këngëtarja shqiptare shpërthen keq në skenë: Për ty ja q***** ropt

Showbiz

Me gishtin e mesit ngritur lart, këngëtarja shqiptare shpërthen

Ajo njihet si një nga këngëtaret pa komplekse në daljet e saj publike.

Ronela teksa ishte duke interpretuar në skenë këngën e saj në bashkëpunim me reperin Matolale, ka shpërthyer në skenë teksa këndon një pjesë të tekstit “Jam bërë gips për ty ja q***** ropt”.

Kujtojmë që Ronela Hajati është përfolur shumë kohët e fundit për interpretimet e saj në skenë, teksa është hasur në shumë kritika nga fansat dhe jo vetëm.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 

 

ME TE LEXUARAT