Me fustan të tejdukshëm, Tayna i vë “flakën” rrjetit me pozën e fundit

Showbiz

Me fustan të tejdukshëm, Tayna i vë “flakën”

Tayna, ka ardhur mjaft provokuese me pozën e fundit të postuar në “Instagram”. Ajo ka ndarë me ndjekësit e saj një video, ku shfaqet e veshur me një fustan transparent, ku në pah nxjerr linjat e përsosura.

Nga krahu tjetër fansat e kanë pëlqyer shumë video, pasi nuk i kursyen pëlqimet dhe komentet për bukuroshen.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tayna (@tayna)

Bashke me videon e publikuar, reperja shkroi: “shumë shpejt”, duke lënë të nëkuptohet se një projekt i rim und të publikohet së shpejti.

Me fustan të tejdukshëm, Tayna i vë “flakën”

Projekti më i fundit i Taynës është kënga me titullin “Magdalena”, të cilën e ka në bashkëpunim me këngëtarin e dashur për publikun, Flori Mumajesi.

ME TE LEXUARAT