Luizi e nis ditën duke qarë pas largimit te Efit: Unë këtë të keqe kam…

Showbiz

Luizi e nis ditën duke qarë pas largimit te Efit: Unë

Ka nisur i përlotur ky mëngjes në shtëpinë e Big BrotherVIP.

Të parët që janë zgjuar kanë qenë Valbona dhe Luizi teksa të dy kanë kujtuar Efin dhe kanë qarë.

Siç dëgjohet nga biseda e tyre të dyve u mungon shumë Efi teksa kanë nisur që sot të ndjejnë mall për të.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Më duket sikur është duke dal nga dera për një kafe

Valbona: Ishte bërë e bukura e dheut dje, do ja bëj rrobat gati një nga një

Luizi: Unë këtë të keqe kam që qaj një ditë me vonesë

Valbona: Mua më ka nxjerr mallin e gocës dhe tani do më mungoj shumë  

 

ME TE LEXUARAT