Luizi dhe Kristi në sytë e Robert Aliaj, ja kush largohet të shtunën nga BBVA sipas tij

Showbiz

Luizi dhe Kristi në sytë e Robert Aliaj, ja kush largohet të

Luizi, Kristi apo Armaldo kush del të shtunën nga shtëpia e e Big Brother?! Është kjo një pyetje që mundon shqiptarët dhe sipas Robert Aliajt shtëpinë e Big Brother do ta lë?!….

“Kristi nuk del sepse është një profil shumë i veçantë aty. Del Maestro sepse nuk ka një luftë të argumentuar ose diçka. Ka vetëm përballje episodike.

Nuk ka profil”- tha ai në një intervistë për “Shqipëria Live” Përsa i përket dyshes Luizi dhe Kristi ai u shpreh se kanë kimi bashkë dhe i pëlqen kur ata debatojnë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“Luizi me Kristin kanë një lloj kimie bashkë. Më pëlqen kur debatojnë. Janë të përmbajtur, nuk ofendohen.

Kristi është një djalë që principet e besnikërisë, burrërisë dhe nderit i ka shumë shqiptare. Unë e kuptoj lojën e Luizit, ata janë aty për të eleminuar njëri-tjetrin”, tha Roberti…

Roberti ka shfaqur shume here hapur simpatin e tij per Luizin duke then qe ai eshte nje djale shum inteligjent dhe i zgjuar. Ai eshte shprehur se ne kuadrin e nje loje si BBV Luizi eshte shume konkurent i forte.

ME TE LEXUARAT