Luizi dhe Kiara pranuan se do të bëhen prindër, Zhaklin Lekatari habit me reagimin (Foto)

Showbiz

Luizi dhe Kiara pranuan se do të bëhen prindër, Zhaklin Lekatari

Ditën e sotme, çifti më i përfolur i showbizzit, Kiara dhe Luiz kanë konfirmuar lajmin se janë në pritje për tu bërë prindër për herë të parë.

Pak orë më pas, gazetarja e njohur, Zhaklina Lekatari, ka postuar në rrjetin social "Instagram", një status, i cili është marrë si një "thumb" për çiftin.


"Shumica e fëmijëve në vendin tonë po lindin për interes, status, frikë, nevojë, por jo dashuri", ka shkruar ajo.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Luizi dhe Kiara pranuan se do të bëhen prindër, Zhaklin Lekatari

ME TE LEXUARAT