Luana Vjollca zbulon trupin: Turp që hidhni baltë mbi nje vajze, s'jam une ajo e Dubait

Showbiz

Luana Vjollca zbulon trupin: Turp që hidhni baltë mbi nje vajze,

Luana Vjollca ka reaguar për herë të parë pas spekulimeve për videot intime.

Një një postim në Instagram, teksa ka zbuluar një pjesë të trupit ka mohuar gjithçka.

“Është e turpshme të hidhini baltë mbi jetën e një vajze që për gjithçka ka sot, ka vendosur të rrugë tjetër në këtë jetë, për t’ia dalë, rrugën e punës,” shkruan Luana.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ky reagim vjen pas deklaratës së papritur të ekspertit të kriminalistikës, Ervin Karamuco, i cili një natë më parë tha se disponon një video erotike, të një prej personazheve të njohur të showbizit.  Ai nuk zbuloi shumë detaje, por tha se këtë e video e kanë edhe disa persona të tjerë në telefon.

Nuk vonoi shumë dhe në rrjetet sociale nisën të qarkullonin video, ku aludohej se moderatorja Luana Vjollca ishte personazhi i njohur i ekranit për të cilën flitej.

Luana Vjollca zbulon trupin: Turp që hidhni baltë mbi nje vajze,

ME TE LEXUARAT