Lot dhe përqafime në Për’Puthen, Bora Zemani rikthehet nga “emigracioni” (FOTO)

Showbiz

Lot dhe përqafime në Për’Puthen, Bora Zemani rikthehet nga

Bora Zemani di të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes. Sot ajo është rikthyer në programin e Për’Puthen dhe është shfaqur mjaft e emocionuar.

“Isha aty mbrapa edhe realisht kam emocione sikur po nis një program tërësisht të ri. Nga një anë më duket sikur po kthehem në shtëpi, por nga ana tjetër ka studio të re, protagonistë të rinj, kemi shkesin këtë herë në studio”, tha moderatorja.

Gjithashtu edhe Arjan Konomi u shfaq mjaft i emocionuar.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Konomi menjëherë përqafoi moderatoren e njohur.

Pas një shkëputjeje, Bora Zemani u rikthye në programin, të cilin e drejtoi për disa sezone, pasi Ori Nebijaj pranoi mandatin e deputetes duke hequr dorë nga emisioni “Për’puthen”.

 

 

 

ME TE LEXUARAT