“Lidhje krim-showbiz”/ Hajdari: Njerëzit e pasur e pinë drogën, nuk e pinë fshatarët

Showbiz

“Lidhje krim-showbiz”/ Hajdari: Njerëzit e pasur e pinë
Juristi Shkëlqim Hajdari ka folur lidhur me përgjimet e fundit të bëra publike nga përdoruesit e aplikacionit Sky të cilat kanë lidhje me botën e krimit.

Nga përgjimet doli se dhe njerëz të famshëm të shoëbizit shqiptar ishin mes personave që rezultuan në përfshirë.

Shkëlqim Hajdari tregoi arsyen se pse krimi lidhet me botën e showbizit.

Sipas tij janë njerëzit e pasur ata që e pinë drogën dhe se këta janë bashkë, boshti i së mirës me boshtin e së keqes.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“Krimi lidhet me botën e showbizit, se këtë drogën, nuk e pinë fshatarët. Ata janë tek mbijetesa ekonomike. Kjo është industria më fitimprurëse në botë, njerëzit e pasur i pinë. Njerëzit që kalojnë ylberin. Këta janë bashkë, boshti i së mirës me boshtin e së keqes”- shprehet Hajdari.

ME TE LEXUARAT