“Lëpihet…”/ Olta e krahason Efin me një kërmill: Ajo nuk ka çfarë humb

Showbiz

“Lëpihet…”/ Olta e krahason Efin me një

Olta ka komentuar sërish marrëdhënien me Efin, ndërsa ka qenë në shoqërinë e Kristit dhe të Armaldos.

Olta: Shqiponja e pyet kërmillin, si u ngjite deri këtu, se këto janë maja të larta për ne. Ja duke u lëirë I thotë kërmilli, avash avash u ngjita.

Kështu është edhe puna e asaj. Kjo është proverba.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Kristi: Ajo duhet të ishte treguar më e zgjuar, nëse do ksihte bërë një konflikt  me Luizin.

Olta: Dëgjo pak me kujdes… ajo nuk ka çfarë humb.

ME TE LEXUARAT