Lënë pas debatet, Meriton Mjekiqi dhe Egla Ceno vallëzojnë së bashku në shi

Showbiz

Lënë pas debatet, Meriton Mjekiqi dhe Egla Ceno vallëzojnë

Moderatori Meriton Mjekiqi dhe Egla Ceno kanë vallëzuar së bashku në oborrin e shtëpisë së “BBVIP”.

Ishte konkurrenti që e ftoi aktoren për të kërcyer së bashku, ndërsa kjo e fundit pranoi me kënaqësi.

“Hajde të mësoj me vallëzu”- i tha Meritoni Eglës.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ndonëse pikat e shiut iu binin në trup, kjo nuk i ka ndaluar dy banorët që të vallëzojnë së bashku nën ritmet e muzikës.

“Oooo, brezi i vjetër me brezin e ri”- tha Egla duke qeshur, teksa argëtohej me Meritonin.

Mesa duket dyshja lanë pas debatet e shumta që ata kishin bërë gjatë qëndrimit në “BBV”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

ME TE LEXUARAT