Ledri Vula dhe Sara Hoxha drejt altarit? Ja si qëndron e vërteta

Showbiz

Ledri Vula dhe Sara Hoxha drejt altarit? Ja si qëndron e vërteta

Prej ditësh në rrjet kanë qarkulluar lajme se këngëtari i njohur Ledri Vula dhe Sara Hoxha do të martohen së shpejti.

Ka qenë një foto që fituesja e “DWTS” ka postuar në InstaStory ajo që ka nxitur aludimet e publikut teksa kishte veshur një fustan të bardhë të shkurtër, ndërsa krahas saj shkruante: “Është ëndërr”.

Mirëpo sipas disa burimeve për “Prive”, çifti nuk do të martohen dhe nuk ka një datë të ndarë për dasmë. por fustanin influencerja e ka provuar rastësisht.

ME TE LEXUARAT