Lajm i mirë për fansat e “Squid Game”, ja çfarë do të ndodhë me serialin e famshëm  

Showbiz

Lajm i mirë për fansat e “Squid Game”, ja


Bëhuni gati sepse seriali i famshëm i Netflix, Squid Game do të ketë një sezon të dytë dhe kjo është konfirmuar nga vetë kompania.


Së fundmi, CEO i Netflix dhe shefi i përmbajtjes, Ted Sarandos konfirmoi se mini-seriali korean po rikthehet. I pyetur nëse shikuesit do të merrnin një sezon të dytë të serialit më të njohur të Netflix ndonjëherë, Sarados tha se do të vijnë më shumë veprime të tjera


“Absolutisht,” u përgjigj ai. “Universi Squid Game sapo ka filluar.”

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.


Më parë, Hwang Dong-Hyuk konfirmoi se seriali do të rikthehej duke shtuar se ai ishte në “procesin e planifikimit”. Sarandos nuk dha hollësi se kur do të rikthehet seriali, apo si do të dukej një univers i zgjeruar i Squid Game.

ME TE LEXUARAT