Kylie Jenner feston 25-vjetorin e lindjes, merr një dhuratë me vlerë 100 mijë dollarë

Showbiz

Kylie Jenner feston 25-vjetorin e lindjes, merr një dhuratë me

Modelja seksi, Kylie Jenner ka festuar ditëlindjen e saj të 25-stë ku ka organizuar një supër festë me miqtë e saj të ngushtë dhe familjarët.

Ndërkohë, sot është zbuluar dhurata që nëna e saj, Kris Jenner, i ka bërë të bijës. Bëhet fjalë për një çantë të rrallë, Hermes Birkin, e cila kushton rreth 100 mijë dollarë.

Në video e publikuar nga The Independent, themeluesja e Kylie Cosmetics hapi dy nga kutitë e firmës së Hermes në ngjyrë portokalli, ndërsa të gjithë të ftuarit e saj e shikonin.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Kutia e parë përmbante një palë pantofla portokalli pelushi të Hermes, të cilat shiten me pakicë për 670 dollarë.

ME TE LEXUARAT