"Kush vdiq mo, fol", shoqja e Borës tallet me eleminimin e Beatrix, i kthehet keq Oriola Marashi

Showbiz

"Kush vdiq mo, fol", shoqja e Borës tallet me eleminimin e

Beatrix u eleminua mbrëmjen e djeshme nga shtëpia e Big Brother, duke shkaktuar shume reagime.

Me daljen e saj nuk u përlotën vetëm banorët, por edhe vetë Arbana.

Nisur nga kjo, Olsa Muhameti, shoqja dhe bashkëpunëtorja e Borës, ka hedhur një story me shkrimin:

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

“Kush vdiq mo fol”, e kjo duket në mënyrë indirekte si ironi për situatën e krijuar.

Por nuk ka munguar as reagimi nga Oriola Marashi, modelja e cila është shoqe e Beatrix, e cila ka shkruar: Vdiq emisioni jot.

Kujtojme se Oriola gjithmone e ka mbeshtetur Triksen.

ME TE LEXUARAT