Kush nga banorët e BBV feston sot ditëlindjen?

Showbiz

Kush nga banorët e BBV feston sot ditëlindjen?

Banorët e ‘Big Brother Vip’ po qëndrojnë të mbyllur në shtëpi duke përjetuar emocione të ndryshme.

Këngëtarja nga Kosova, Nita Latifi, sot feston ditëlindjen brenda shtëpisë së famshme.

E shtrirë në divan së bashku me Fotininë dhe Keisin, këngëtarja fillon e këndon duke ia bërë qejfin vetes, ndërsa Fotini është banorja e parë që e uron Nitën për ditëlindje e me pas dhe banorët tjerë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT