Kush është artisti i njohur turk që do të performojë në “Sunny Hill Festival” (Emri)

Showbiz

Kush është artisti i njohur turk që do të performojë

Detaje të reja po dalin dita-ditës për festivalin “Sunny Hill”, në Prishtinë. Së fundmi, në faqen zyrtare të “Sunny Hill Festival” është konfirmuar artisti turk Emir Taha, i cili do të iu bashkohet artistëve të tjerë që janë pjesë e festivalit.

Më herët janë zbuluar emra të njohur si: Diplo, Skepta, DJ Regard, AJ Tracey dhe Mahmood.

Sakaq, në festival do të performojnë edhe dy emra të njohur botëror, por që ende nuk janë bërë të ditur.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Festivali “Sunny Hill” është vendosur të mbahet edhe në Prishtinë edhe në Tiranë.

Kush është artisti i njohur turk që do të performojë

Në Prishtinë, rikthehet në datat 4, 5, 6 dhe 7 gusht, ndërsa në Tiranë më 26, 27 dhe 28 gusht.

ME TE LEXUARAT