"Kush del sonte...?! Ti je çun i dashur", Donaldi habitet nga komentet e Ilirit: Ke pirë gjë?!

Showbiz

"Kush del sonte...?! Ti je çun i dashur", Donaldi habitet nga

Banoret e BBA Vip, Donaldi dhe Iliri kanë bërë një bisedë ku nuk kanë munguar të qeshurat.

Ndryshe nga herët e tjera që jemi mësuar t’i shohim duke debatuar me njëri-tjetrin, Donaldi dhe Iliri kanë folur për nominimet.

Donaldi mendon se largohet nga shtëpia ai ose Trixa, ndërsa Iliri thotë se del Einxhel.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Donald: Nuk kam pritshmëri. Kush mendon ti se del?

Ilir: Einxhel. Pse jo?

Donald: Popo, të pyeta ty.

Ilir: Ti jo njëherë. I duhesh kësaj shtëpie.

Donald: Kam hequr shumë, e di sa jam lodhur. Do më vinte keq, por që do nuk do më vinte mirë të ikte Trixa.

Ilir: Jo se del Einxheli, do ishte bukur.

Donald: Dal ose unë, ose Trixa.

Ilir: Ti nuk del njëherë, me të gjithë të metat që ke, je çun i dashur.

Donald: Ti ke pirë gjë?/top channel

ME TE LEXUARAT