Kourtney Kardashian nxjerr fotot nga nata e fejesës, pozon topless mbi petalet e trëndafilit (FOTO LAJM)

Showbiz

 Kourtney Kardashian nxjerr fotot nga nata e fejesës, pozon topless mbi

Ka kaluar një javë pasi Kourtney Kardashian u fejua me të dashurin Travis Barker. Megjithatë 42-vjeçarja ende nuk mund ta besojë.

“Nuk mund ta besoj se kjo ishte një javë më parë”, shkroi ajo në Instagram, së bashku me një emoji trëndafili.

Kourtney Kardashian nxjerr fotot nga nata e fejesës, pozon topless mbi

Në një ngjarje të koordinuar me kujdes, bateristi 45-vjeçar u ul me një gju në Montecito, Kaliforni për të kërkuar dorën e nënës së tre fëmijëve.

Kourtney Kardashian nxjerr fotot nga nata e fejesës, pozon topless mbi

Në fotot e sapo shpërndara nga nata e fejesës, ajo shtrihet në një shtrat me petale trëndafili, duke pozuar me dorën e majtë që mbulon gojën e duke treguar unazën.

Një ditë pasi Barker bëri pyetjen, ajo ndau një sërë imazhesh të marra nga propozimi - i cili u bë në plazh në Montecito - dhe shkroi "përgjithmonë".

Më pas, disa ditë pas kësaj ajo postoi edhe më shumë foto dhe i shkruajti ato, 'U zgjova gjithë natën duke menduar se ishte një ëndërr'.

Kourtney Kardashian nxjerr fotot nga nata e fejesës, pozon topless mbi petalet e trëndafilit (FOTO LAJM)

ME TE LEXUARAT