Konfirmohet konkurrenti i radhës! Ish-banori i “Big Brother VIP” zbret në fushën e kërcimit

Showbiz

Konfirmohet konkurrenti i radhës! Ish-banori i “Big Brother

Armaldo Kllogjeri duket se po e shijon spektaklin. Pas pjesëmarrjes në “Big Brother VIP 2”, tenori do të konkurrojë në “Dancing With The Stars”.
Armaldo do të sfidojë veten në pistën e kërcimit, ku do të jetë me partneren e tij, Marjanën, e Teatrit të Operas dhe Baletit.

I vlerësuar ndër vite në karrierën e tij si tenor, Armaldo tregoi një anë tjetër tijën gjatë pjesëmarrjen në reality show-n “Big Brother VIP’, ku u bë një personazh i dshur për publikum me batutat dhe dinamizmin e krijuar brenda shtëpisë.

Ndërkohë, krahas kërcimit, Armaldon do ta shohim këtë sezon duke kënduar në rubrikës e re të “E Diell”, të titulluar “Gurra Popullore”, në një hapësirë dedikuar folklorit shqiptar.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT