"Kokë më kokë" në nominim, Olta ia "plas në fytyrë" Kiarës: Po shfrytëzon Luizin!

Showbiz

"Kokë më kokë" në nominim, Olta ia "plas

Olta dhe Qetsori kanë  shkëmbyer batuta me Kiarën.

Olta e ka quajtur Kiarën lojtare dhe ka shprehur se ajo po shfrytëzon Luizin.

Kiara nisi të qeshë nga batutat e tyre dhe nuk kundërshtoi, por Olta i tha se kur të kthjellohet nuk do i marrë gjërat aq me të qeshur.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Edhe pse Olta theksoi se nuk po tallet në ato që i tha, Kiara shprehu se nuk i’a merr për keq këtë gjë.

ME TE LEXUARAT