Kjo është arsyeja pse Ledri Vula përfundoi në spital

Showbiz

Kjo është arsyeja pse Ledri Vula përfundoi në spital

Ditën e djeshme fansat u shqetësuan nga një foto e Ledrit në spital, ku shihej duke marrë serum.

Ato u interesuan vazhdimisht për gjendjen e reperit, teksa së fundmi “Gazeta Express” ka bërë të ditur se nuk bëhej fjalë për një problem të madh shëndetësor.

Kjo është arsyeja pse Ledri Vula përfundoi në spital

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

“Ai ka marrë disa vitamina pasi ka një mori koncertesh, diku te 70 brenda 50 ditëve.

I duhen vitamina që të ketë shëndet të mirë dhe imunitet për të përballuar orarin e ngjeshur”, ka thënë një burim i afërt me Ledrin.

Kjo është arsyeja pse Ledri Vula përfundoi në spital

 

ME TE LEXUARAT