Kiara puth për herë të parë në qafë Luizin, ky është reagimi epik i tij

Showbiz

Kiara puth për herë të parë në qafë Luizin, ky

Luizi dhe Kiara, përveç se janë dy nga banorët më të komentur për shumë episode, por vëmendje të madhe kanë tërhequr me romancën e tyre, ende jo të konfirmuar.

Këngëtari ia ka shprehur hapur ndjenjat e tij moderatores, ndërsa kjo e fundit i ka kërkuar ende kohë për t'i dhënë një përgjigje konkrete.

Gjatë paradites së sotme, dyshja ka ndërruar rolet për një lojë mes tyre, ku Luizi është sjellë si Kiara dhe Kiara është sjellë si Luizi.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Me këtë rast, Luizi ka përfituar dhe ka marrë disa puthje në qafë nga Kiara. Moderatorja e ka puthur në një moment kur ishin me Efin, por këtë episod e ka përsëritur dhe më pas për t'ja treguar Armaldos.

Luizi është emocionuar shumë nga këto puthje të Kiarës dhe në momentin e dytë, ia ka afruar kokën Kiarës tek zemra për të dëgjuar rrahjet e forta.

ME TE LEXUARAT