Kiara dhe Luizi do të bëhen prindër, zbulohet mesazhi i Efit për çiftin (Foto)

Showbiz

Kiara dhe Luizi do të bëhen prindër, zbulohet mesazhi i Efit

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë ndarë sot me ndjekësit lajmin se do të bëhen prindër për herë të parë.

Ajo që ka rënë në sy është fakti se shumë personazhe të njohur kanë lënë mënjëanë hatërmbetjet me çifti duke ndarë urimet më të bukura për ta.

Kiara dhe Luizi do të bëhen prindër, zbulohet mesazhi i Efit

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT