Këngëtarja shqiptare dhe regjizori i njohur po planifikojnë të martohen në Madrid?

Showbiz

Këngëtarja shqiptare dhe regjizori i njohur po planifikojnë

Këngëtarja me origjine shqiptare, Rita Ora ishte në shoqëri të mirë teksa u pa në Madrid të martën, pak pasi fluturoi në kryeqytetin spanjoll për të performuar në emër të markës ekstravagante të bizhuterive ‘Cartier’.

Këngëtarja 31 vjeçe, shoqërohej nga i dashuri Taika Waititi dhe modelja amerikane Maya Henry, e cila së fundi u nda nga ylli i “One Direction”, Liam Payne.

Këngëtarja dukej e tonifikuar dhe e zbukuruar ndërsa ishte e shtrirë në një shezlong pranë pishinës së tyre gjatë një qëndrimi të shkurtër në Madrid ku ka zëra  se po planifikojnë martesën.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Regjisori i lindur në Zelandën e Re, Taika, zuri një shezlong së bashku me të dashurën e tij dhe teksa tërhoqi vëmendjen me një kapele të kaltër dhe pantallona të shkurtra ndërsa po shijonte rrezet e diellit.

Pavarësisht rritjes së temperaturave, Rita dukej e mahnitshme me një palë bikini të kaltër me të bardhë.

Këngëtarja shqiptare dhe regjizori i njohur po planifikojnë

ME TE LEXUARAT