Jonida Maliqi "bën me zemër" të motrën, e tremb në mes të Milanos, shihni reagimin e saj (VIDEO)

Showbiz

Jonida Maliqi "bën me zemër" të motrën, e tremb

Duket se është kthyer në një trend tashmë ku personazhet publik trembin familjarët e tyre dhe filmojnë veprimin duke i postuar më pas videot në rrjetet sociale.

Të njëjtë gjë ka bërë së fundmi dhe këngëtarja Jonida Maliqi e cila ka trembur motrën e saj Xhildën.

https://www.cdnimpuls.com/video/62bf29ecb13f7.mp4

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Ajo ndodhet në Milano me motrën dhe mbesën e saj dhe përveç shijimit të metropolit italian, Jonida nuk ka kursyer as shakatë me motrën.

Teksa Xhilda dhe vajza e saj po pinin kafe, Jonia Maliqi i shkon nga mbrapa dhe e tremb.

Këngëtarja e ka postuar këtë moment në rrjetet sociale në formë shakaje.

 

ME TE LEXUARAT