“Je i shpifur!”, degradon debati mes Einxhel dhe Donaldit

Showbiz

“Je i shpifur!”, degradon debati mes Einxhel dhe Donaldit

Fakti që Beatrix zgjodhi Egzonën në zinxhirin e shpëtimit dhe jo Dagzin dhe largimin e Dagzit, solli reagimin e ashpër të Einxhel.

Ajo e ka akuzuar Donaldin për dyfytyrësi, pasi e ka konsideruar Dagzin shok dhe në fund e largoi nga shtëpia.

Ndërsa Donaldi i tha se po bën viktimën dhe se është absurde mënyra se si po sillet.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

“Je i shpifur!”, degradon debati mes Einxhel dhe Donaldit

Einxhel: Ishte një gjest i ulët, burracak. Ti bën gjithçka vetëm për të fituar.

Einxhel: Do që të zihem me të? Tentativa e Donaldit për t’u zënë me Ilirin ka qenë më para.

Donald: Ti do ofendosh se nuk je njeri me logjikë.

Einxhel: Je shumë i shpifur.

Donald: Nuk më duket logjikë t’i kërkosh Triksës pse nuk rri me Egzonën.

ME TE LEXUARAT