"Jam i varur nga..."/ Banorët i bëjnë pyetje anonime njëri-tjetrit, ja disa nga përgjigjet më "pikante"

Showbiz

"Jam i varur nga..."/ Banorët i bëjnë pyetje anonime

Padyshim një nga momentet më interesante të ditës së djeshme në "Big Brother" ishte në mbrëmje, kur banorët lexuan pyetjet që produksioni i kishte kërkuar të bëni për njëri-tjetrin në mënyrë anonime dhe dhanë disa përgjigje vërtetë "pikante".

Pyetje-përgjigje këto që kanë vazhduar edhe sot të hapin debate apo të krijojnë përplasje në shtëpi, teksa u fol për lojën e konkurentëve, jetën e tyre private, ndjenjat e gjithcka tjetër. 

Por cilat ishin disa prej pyetjeve e sigurisht përgjigjeve më të komentuara, si brenda shtëpisë, ashtu edhe nga publiku?

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Nisim me Luiz Ejllin, i cili në përgjithësi ju përgjigj pyetjeve në drejtim të tij shkurt dhe prerë, pa shumë histori.

Megjithatë pyetjes: "Pse bën sikur nuk e di që Kiara ka dikë jashtë" ai ju përgjigj me 3 fjali, duke thënë: "E para nuk e di nëse ka, e dyta nuk ka dhe e treta nëse e ka, tani nuk është më".

Përgjigje që u vlerësua masivisht nga banorët.

 Meqë ra fjala këngëtari mendon se ja ka bërë Olta si pyetje dhe ky hamendësim i tij u bë shkak edhe për "acarimin" e gjendjes mes tyre sot.

ME TE LEXUARAT