Ja si dukej Alba e “Big Brother VIP Kosova” përpara operacioneve plastike

Showbiz

Ja si dukej Alba e “Big Brother VIP Kosova” përpara

Albana Vukaj është ndër personazhet më të spikatura të “Big Brother VIP Kosova”.

Ajo është përlqyer si për karakterin e saj, sensin poztiv të humorit dhe mënyrën e komunikimit me banorët.

Gjithashtu ajo ra në vëmendje të djemve të cilët janë në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova”.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.


Së fundmi ajo po përflitet për një histori të mundshme dashurie me Azemin.

Por, Alba gjithashtu nuk ka mbetur pa u komentuar as për ndërhyrjet estetike që ka bërë në trupin e saj.

Më poshtë po ju sjellim një foto të Albës përpara ndërhyrjeve estetike.

Ja si dukej Alba e “Big Brother VIP Kosova” përpara

ME TE LEXUARAT