Iu nënshtrua një ndërhyrjeje në kokë, ja si paraqitet sot gjendja e Genc Fugës

Showbiz

Iu nënshtrua një ndërhyrjeje në kokë, ja si paraqitet

Aktori i njohur Genc Fuga pësoi një goditje në tru dhe iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale urgjente në një spital privat në Tiranë, gjatë muajit korrik.

Bashkëshortja e tij, Eni, ishte ajo që bëri me dije lajmin, ndërsa kërkoi prej miqve të tyre ndihmë për të kontribuuar me një vlerë monetare prej 19 mijë euro për operacionin. Dhe shuma u arrit në kohë rekord.

Pas problemeve me shëndetin, Genc Fuga ia ka dalë dhe sot gëzon shëndet të plotë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Përmes një postimi të bërë në “Instastory”, në profilin e saj zyrtar, aktorja ka publikuar një foto të Gencit teksa shoqëron vajzat e tij në ditën e parë të shkollës.

“Me babin në ditën e parë të shkollës“, shkruan bashkangjitur postimit Eni, fotografi të cilën e ka shoqëruar me ikonat e zemrës.

Iu nënshtrua një ndërhyrjeje në kokë, ja si paraqitet

ME TE LEXUARAT