Çfarë ndodhi? Arjan Konomi shtrohet urgjent në spital, rrezikon të humbasë krahun

Showbiz

Çfarë ndodhi? Arjan Konomi shtrohet urgjent në spital, rrezikon

Arjan Konomi njihet si nje figure i cili shquhet per udhetime te shumta.

Por udhetimi i tij i fundit si duket nuk ka shkuar aq mire.

Ai eshte perfshire ne nje aksident ku krahu i se cilit eshte demtuar dhe per kete arsye i duhet ti nenshtrohet nje operacioni.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Çfarë ndodhi? Arjan Konomi shtrohet urgjent në spital, rrezikon

Analisti i njohur Arjan Konomi i është dashur që t’i nënshtrohet me urgjencë një ndërhyrjeje kirurgjikale në krah.

Në një video të shpërndarë në rrjetet sociale, ai shprehet se për pak ka rrezikuar të humbë krahun, por thotë se ka shpresë që çdo gjë të shkojë mirë.

“Dua të ndajmë ju një fatkeqësi që më ndodhi në spitalin e Ammanit, dje kam bërë një ndërhyrje kirurgjikale të krahut tim, të cilin desh e humba për pak por për fat të mirë ka shpresa akoma që ta kem”, thotë ai.

Mesazhi: “Tungjatjeta miq. Siç po më shikoni këtu në kushte jo të mira dua të ndaj me ju një fatkeqësi më ndodhi. Ndodhem në spitalin e Amman-it. Dje kam bërë një ndërhyrje kirurgjikale të krahut tim të cilin desh e humba por për fat të mirë ka shpresë akoma që ta kem. Nuk di ç'ka t’iu them tjetër. Nëse ju kam munguar në Instagram është për këto arsye”, është shprehur Konomi.

 

 

ME TE LEXUARAT