Ish- konkurrenti i Për’puthen konfirmon ndarjen nga e dashura e tij (Foto)

Showbiz

Ish- konkurrenti i Për’puthen konfirmon ndarjen nga e dashura e tij
Arjon Luli është një nga ish konkurrentët e Për’puthen, ai nisi lidhjen me modelen Serena Sulë, ku u bënë çifti më i komentuar i showbizit.

Para një jave ata u “martuan” live në emisionin “n’Kosov show”, Arjoni sot ndau lajmin me ndjekësit e tij në instagram se ata nuk janë më bashkë.

Ai ndau një foto me Serenën duke shkruar “2022 nis film tjeter! Kujdesu per veten Rrapatushe” duke e shoqëruar me këngën e Majk dhe Ghetto Geasy “S’jena mo”.

Ish- konkurrenti i Për’puthen konfirmon ndarjen nga e dashura e tij

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Pas kësaj mbetet të presim reagimin e Serenës.

ME TE LEXUARAT