Ish-konkurrenti i “Për’puthen” bëhet baba për herë të parë

Showbiz

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” bëhet baba për

Beart Rexhepi është bërë baba për herë të parë. Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë ish-konkurrenti i Përputhen i cili ka ndarë një story në Instagram me të bijën e sapolindur.

Krahas imazhit ai shkruan: Momentin që pashë sytë e tu dhe shtrëngove gishtin tim me dorën tënde të vockël, ma more zemrën përgjithmonë, dashuria ime princesha ime.

Kujtojmë që në fillim të muajit nëntor Bearti kurorëzoi në martesë dashurinë e tij me të dashurën gjermane.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” bëhet baba për

ME TE LEXUARAT