Ish-banorët rrëfehen për projektet e afërta në karrierë, Arbana i 'bën golin' Kiarës me kete pyetje

Showbiz

Ish-banorët rrëfehen për projektet e afërta në

Kiara e bërtiste brenda shtëpisë faktin sesa shumë e donte një projekt në Top Channel, madje e theksonte sa herë i jepej mundësia që ajo ishte autore dhe moderatore.

Teksa Arbana i ka pyetur në Post Big Brother se cilat ishin planet e ish konkurrentëve, teksa Kiara ka treguar për bashkëpunimet e Instagramit dhe projektet e reja, Arbana i ka thënë:

Pra do vazhdosh punën si influencer. Duke mos e konsideruar aspak të vetë quajturën e Kiarës autore dhe moderatore.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Kaq ka mjaftuar që ky moment të bëjet viral në rrjet, ku dhe fytyra e Kiarës e tregon qartë që ju tha dicka që nuk i ka pëlqyer aspak.

ME TE LEXUARAT