Informacion nga jashtë? Çfarë po ndodh mes Luizit, Armaldos dhe Kristit, zbulohet arsyeja

Showbiz

Informacion nga jashtë? Çfarë po ndodh mes Luizit, Armaldos dhe

Rrezikon të zhbëhet nominimi i fortë mes Luizit, Armaldos dhe Kristit, zbulohet arsyeja.

Fotinia ka rrezikuar të prishë nominimin e kësaj jave duke sugjeruar se ka dhënë informacione nga jashtë për Oltën me hyrjen e saj në shtëpi.

Mbrëmja e djeshme ka pasur një debat, në mes të të cilit, Fotini i është drejtuar Oltës me fjalët “një dy gjëra që t’i kam thënë, kanë qenë prej motrës tënde”.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Ndërkohë që Olta e ka pyetur Fotininë “t’i ka thënë motra ime”, kanë ndërhyrë dhe banorë të tjerë që i kanë thënë Fotinisë se po rrezikon.

Nuk dihet se çfarë do të vendosë produksioni këtë të shtunë pas kësaj deklarate, pasi Fotinia u kujdes të thoshte se ajo i ka dhënë këshilla Oltës, prej motrës së saj.

Fotini: Unë kam një vlerësim tepër të madh për motrën tënde e nëse ti kam thënë dje nja dy gjëra janë vetëm prej motrës tënde

Olta: Ti ka lënë porosi ajo?

Nita: Foti je duken rrezikuar, Foti

Fotini: Ska gjë nuk ka problem. unë zgjedh ti them asaj pse i kam dhënë nja dy këshilla

Luizi: Po do të vijë në nominim me ne ajo

Qetsori: Po lëre të bëjë ca të dojë Foti

Luizi: O Fot do vish në nomimin me ne? Po jo moj se është gjynah.

ME TE LEXUARAT