I ftuar në dasmën e mikut të tij, Romeo Veshajt i grisen pantallonat, të ftuarit plasin së qeshuri

Showbiz

I ftuar në dasmën e mikut të tij, Romeo Veshajt i grisen

Dy vëllezërit Veshaj, Donaldi dhe Romeo kanë qenë të ftuar në dasmën e një mikut të tyre.

Teksa kërcejnë Romeo ka mbajtur në qafë dhëndrin, por i ka ndodhur e papritura.

Pantallonat e kanë tradhtuar duke u çarë dhe i kanë nxjerrë sheshit mbathjet.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Edhe pse ai gëzon e kërcen duke mos e vënë re këtë detaj.

Kjo video është bërë menjëherë virale në rrjetet sociale dhe nuk kanë munguar komentet gazmore.

 

ME TE LEXUARAT