I dehur goditi policët pasi e gjobitën, arrestohet këngëtari

Showbiz

I dehur goditi policët pasi e gjobitën, arrestohet këngëtari

Këngëtari nga Gjakova, Alban Shehu, është arrestuar nga forcat blu.

Ai u raportua sot se sulmoi forcat blu, pasi e gjobitën për kundërvajtje në trafik. Sakaq, bëhet me dije 42-vjeçari ishte në gjendje të dehur.

Kjo ka bërë që Shehu të mos japë asnjë deklaratë në Komisariat.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Sipas aktvendim të Prokurorit të Shtetit është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Kujtojmë që Alban Shehu është këngëtar i njohur në Kosovë.

Ai ka disa albume me këngë popullore.

Në aspektin personal është i martuar dhe babi i dy fëmijëve.

 

ME TE LEXUARAT