Habit Fero me deklaratën për Arbenitën: Jam mysliman, nuk kam lidhje me ish-gruan time

Showbiz

Habit Fero me deklaratën për Arbenitën: Jam mysliman, nuk kam

Reperi i njohur Fero ka habitur me deklaratën për ish-bashkëshorten e tij, Arbenita Ismajli. Ai është shprehur se tani është mysliman dhe nuk ka asnjë lidhje me atë çfarë modelja bën.

Habit Fero me deklaratën për Arbenitën: Jam mysliman, nuk kam

Fero shkruan në një postim në InstaStory se ruajnë respekt për njëri-tjetrin pasi kanë një vajzë, por thekson se Arbenita zgjodhi jetën e saj.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Habit Fero me deklaratën për Arbenitën: Jam mysliman, nuk kam

“Jam mysliman tani dhe nuk kam lidhje me atë çfarë bën ish-gruaja ime. Secili kemi jetën tonë por ruajmë respekt për njeri-tjetrin sepse kemi një vajze, por sot jam Mysliman dhe nuk kam lidhje me te. Ajo zgjodhi jetën e saj”, shkroi reperi.

Habit Fero me deklaratën për Arbenitën: Jam mysliman, nuk kam

Fero pas daljes nga burgu ku u arrestua për dhunën e ushtruar nga ish-bashkëshortes dhe kërcënimin e saj me jetë, deklaroi se kishte hequr dorë përfundimisht nga muzika.

Habit Fero me deklaratën për Arbenitën: Jam mysliman, nuk kam

Gjithashtu ai u shpreh se tani po i përkushtohet fesë islame dhe se asnjë nuk duhet t’i dëgjojë këngët e saj.

ME TE LEXUARAT