Greta Koçi zbulon gjininë e fëmijës dhe do të jetë nëna e një ......

Showbiz

Greta Koçi zbulon gjininë e fëmijës dhe do të

Disa ditë më parë, Greta Koçi përmes një postimi të bërë në rrjetet sociale, ka zbuluar disa sekuenca videosh nga festa e zhvilluar për zbulimin e gjinisë.

"Në pritje të ëmbël, më e lumtur se kurrë", shkruan këngëtarja bashkangjitur postimit të saj, ku shihet teksa përkëdhel barkun e rrumbullakosur, duke mos zbuluar gjininë e fëmijës.

Ndërkohë që të gjithë nisën aludimet se cila do të ishte gjinia e fëmijës, këngëtarja ka marrë vendimin t'jua bëj të ditur të gjithëve ndjekësve të saj, se është në pritje të një djali.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Greta ka zbuluar gjininë e fëmijës përmes një postimi të bërë ditën e sotme në profilin e saj të Instagramit, teksa ka publikuar një fotografi me dy tullumbacë blu në dorë. Këngëtarja ka falenderuar të gjithë fansat për urimet e bëra.

 

ME TE LEXUARAT