Grabitet shtëpia e Ermal Metës në Itali, këngëtari mesazh publik hajdutëve

Showbiz

Grabitet shtëpia e Ermal Metës në Itali, këngëtari

Ermal Meta dhe partnerja e tij Chiara Sturdà, dy ditë pas lindjes së vajzës së tyre të parë Fortuna Marie kane rene pre e grabitjes.

Hajdutët kane hyre në shtëpinë e tyre.

Grabitet shtëpia e Ermal Metës në Itali, këngëtari

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Lajmin e publikoi vetë këngëtari në rrjetet sociale ku ka treguar derën e shtëpisë së tij të shkatërruar nga kriminelët.

Kengetari Meta ka rrëfyer ngjarjen me hidhërim:

Njoftim për hajdutët që thyen derën time sonte për të vjedhur, një gjerdan. Nëse kërkoni ar dhe para në shtëpinë e kantautorëve, ne nuk jemi të pasur.”

Grabitet shtëpia e Ermal Metës në Itali, këngëtari

Pas ngjarjes fatkeqe, Ermal Meta i ka kushtuar më pas një video fansave për t’i falënderuar për dashurinë që i kanë shprehur sot:

“Fortuna e vogël është mirë. Mami i saj është mirë. Ju falënderoj të gjithëve për dashamirësinë!” – thotë kantautori.

ME TE LEXUARAT