“Gjysma ime më e mirë iku drejt Parajsës”, ndahet nga jeta bashkëshortja e Agron Llakës

Showbiz

“Gjysma ime më e mirë iku drejt Parajsës”, ndahet nga

aAktori i njohur i humorit, Agron Llakaj ka ndarë me ne lajmin e hidhur të ndarjes nga jeta të bashkëshortes së tij, Kostandina, e cila vuante prej disa kohësh nga një sëmundje e rëndë.

Mes fjalëve të ndjera ai ka treguar se homazhet do të zhvillohen nesër në “Home Funeral Parajsa” dhe ceremonia e varrimit do të mbahet në orën 15:00 në Varrezat e Sharrës.

Postimi i Aktorit:

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“Pas nje beteje te gjate me nje semundje te rende…Gjysma ime më e mirë iku sot drejt Parajsës.

Me dhimbje të thellë ju njoftoj për ndarjen nga jeta të bashkëshortes time Kostandina,mami i Alkides dhe Enos, “Nina bukuroshe” e Adeas, nena e Teos dhe Brus.

Homazhet do të zhvillohen nesër në ‘Home Funeral Parajsa” (Ish-NShRAK-Tiranë).

Ceremonia e varrimit në orën 15:00 në Varrezat e Sharrës’”

“Gjysma ime më e mirë iku drejt Parajsës”, ndahet nga

 

 

 

 

 

ME TE LEXUARAT