Gjithmonë e rezervuar, Angela Martini ndan pamjet nga dhoma e djalit të porsalindur

Showbiz

Gjithmonë e rezervuar, Angela Martini ndan pamjet nga dhoma e djalit

Modelja e njohur shqiptare, Angela Martini u bë nënë për herë të parë në dhjetor të vitit 2021.

Djali erdhi në jetë me ndihmën e një mbartëseje surrogate.

Gjithmonë e rezervuar, Angela Martini ndan pamjet nga dhoma e djalit

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Që nga ai moment, Angela është treguar shumë e rezervuar në rrjete sociale dhe vetëm së fundmi ka zbuluar pak nga dhoma e djalit, i cili quhet Kyree.

Gjithmonë e rezervuar, Angela Martini ndan pamjet nga dhoma e djalit

Angela ka filmuar krevatin e vogëlushit dhe pjesën e murit të mbushur plot me piktura planetesh. Ndërkohë, të gjithë janë bërë kuriozë të shohin portretin e plotë të Kyree.

ME TE LEXUARAT