Gjeni personazhin/ Aktorja shqiptare publikon foton e rrallë nga fëmijëria

Showbiz

Gjeni personazhin/ Aktorja shqiptare publikon foton e rrallë nga

Po ta shihni me vëmendje foton, me siguri e keni gjetur personazhin.

Bëhet fjalë për aktoren Olta Gixhari. Ka qenë vetë ajo e cila në një bisedë më ndjekësit e saj në Instagram ka publikuar këtë foto nga fëmijëria.

Një prej fansave e ka pyetur për kujtimin më të bukur të fëmijërisë dhe ajo ka ndarë një foto krah prindërve të saj, duke treguar se foton e ka shkrepur motra e tyre.

ME TE LEXUARAT