Fotot nga aksidenti bënë xhiron e rrjetit, Donald Veshaj zbulon çfarë ndodhi

Showbiz

Fotot nga aksidenti bënë xhiron e rrjetit, Donald Veshaj zbulon

Romeo dhe Donald Veshaj kanë thyer heshtjen dhe kanë folur rreth aksidentit rrugor te ndodhur para disa ditësh.

Në fotot e publikuara shihet Romeo pranë forcave të policisë dhe ambulancës. Nuk dihet saktësisht se si ka qenë dinamika e plotë e ngjarjes, por nga fotot shihej një motor gjendet i shtrirë në rrugë.

Fotot nga aksidenti bënë xhiron e rrjetit, Donald Veshaj zbulon

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Romeo shihej pranë dyerve të hapura të ambulancës, ndërkohë që një mjek e mbante nga krahu. Sipas dëshmitarëve aksidenti ndodhi në aksin Tiranë-Elbasan rreth orës 15:49.

Ndonëse u tha se në aksident u përfshi Romeo, sont në “Më lër të flas’ Donaldi zbuloi se në fakt bëhet fjalë për vëllain e tyre të vogël.

“Vëllai i vogël u rrëzua me motor dhe falë Zotit është mirë. E morën të gjithë dhe thanë se kam probleme unë me Romeon.

Na shkruan shumë njerëz se u bënë merak dhe u interesuan, por jo jemi mirë.” -tha ai./panorama

ME TE LEXUARAT