FOTOLAJM/ Djali i Shkëlzen Berishës ishte në dasmën e të atit

Showbiz

FOTOLAJM/ Djali i Shkëlzen Berishës ishte në dasmën e

Dasma e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha me blogeren e njohur Armina Mevlani ishte kryefjala e mediave rozë javën e shkuar.

Foto dhe video të çiftit, madje edhe fjalimi përshëndetës i babait të dhëndrit vërshuan në rrjetet sociale.

Por një nga pyetjet që u shtrua gjerësisht ishte: A ishin fëmijët që Shkëlzen Berisha ka nga martesa e parë në dasmën e tij.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Mediat kanë publikua një foto që tregon se djali i Berishës ka qenë i pranishëm në dasmën e të atit.

ME TE LEXUARAT