FOTO/ Olta Gixhari, Marina Vjollca! Si dukeshin vajzat kur bënin audicione për velina?

Showbiz

FOTO/ Olta Gixhari, Marina Vjollca! Si dukeshin vajzat kur bënin audicione

Emisioni “Ëndërrtjerësit” që ka nisur transmetimin në Top Channel ka treguar se si dukeshin në audicionin për velina të Fiks Fare, personazhet më të dashur të ekranit.

FOTO/ Olta Gixhari, Marina Vjollca! Si dukeshin vajzat kur bënin audicione

Shtojzovallet ishte emisioni veror në Top Channel që zgjati 2 sezone.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.


Proogrami udhëtoi në të gjithë Shqipërinë për të përzgjedhur velinat e “Fiks Fare”.

FOTO/ Olta Gixhari, Marina Vjollca! Si dukeshin vajzat kur bënin audicione

Mes tyre ishin Olta Gixhari, një aktore tepër e njohur sot, Marina Vjollca, moderatore dhe Xhensila Pere e Fjorentina Halili, të cilat u bënë të njohura nga pjesëmarrja në Big Brother.

FOTO/ Olta Gixhari, Marina Vjollca! Si dukeshin vajzat kur bënin audicione

Personazhet më të dashur të ekranit, por edhe ata që qëndrojnë pas kamerave, do të rrëfehen për 20 vitet e televizionit më të madh në vend, që përmes lajmeve e programeve, ka folur për të gjithë, me gjuhën e së vërtetës dhe ngjyrat e argëtimit.

 

ME TE LEXUARAT