Foto – Në fillimet e karrierës televizive/ Si dukej Marina Vjollca 17 vite më parë

Showbiz

Foto – Në fillimet e karrierës televizive/ Si dukej Marina

Ajo është sot një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar dhe një ndër më simpatiket e ekranit.

Marina Vjollca, me një karrierë prej më shumë se 17 vitesh ne televizion, ka ndryshuar shumë me kalimin e viteve, e sigurisht është bërë më e bukur.

Sot moderatorja na ka sjellë një nga fotot kur ka qenë në nisje të karrierës së saj televizive.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Ajo duket super në formë, ndërsa bien në sy linjat perfekte.

“Para 17 vitesh (2007) sa shpejt ikin vitet”, ka shkruar ajo krahas fotos.

Foto – Në fillimet e karrierës televizive/ Si dukej Marina

ME TE LEXUARAT