(FOTO) Milarderia më e re në bote Kylie Jenner festoi 25-vjetorin, dhurata nga mamaja e saj kap shifrën e çmendur

Showbiz

(FOTO) Milarderia më e re në bote Kylie Jenner festoi 25-vjetorin,

Dy ditë më parë, Kylie Jenner festoi ditëlindjen e 25-të.

Ajo organizoi një festë private në një jaht, ku ftoi miqtë më të ngushtë dhe familjarët e saj.

Ndërkohë, sot është zbuluar dhurata që nëna e saj, Kris Jenner, i ka bërë të bijës.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Bëhet fjalë për një çantë të rrallë, Hermes Birkin, e cila kushton rreth 100 mijë dollarë.

(FOTO) Milarderia më e re në bote Kylie Jenner festoi 25-vjetorin,

Në video e publikuar nga The Independent, themeluesja e Kylie Cosmetics hapi dy nga kutitë e firmës së Hermes në ngjyrë portokalli, ndërsa të gjithë të ftuarit e saj e shikonin.

Kutia e parë përmbante një palë pantofla portokalli pelushi të Hermes, të cilat shiten me pakicë për 670 dollarë.

ME TE LEXUARAT