Foto me Andin, Sara thumbon ashpër Jaseminën: Për inat të…

Showbiz

Foto me Andin, Sara thumbon ashpër Jaseminën: Për inat 

Sara, konkurrentja më e re e “Për’puthen” ka thumbuar ahspër Jaseminin, pas debatit të ashpër që patën në puntatën e së premtes. Sara, në një foto me Andin në Instastory, shkruan: “Për inat të vjehrrës, shkova me mullaxhiun”, ndërsa të gjithë dyshojmë se kjo është për Jaseminin.

Kujtojmë se të premtën u dha takimi me Andit dhe Sarës, takim që solli shumë debate. Jasemini, shumë shoqe me Sarën dhe shumë e afruar me Andin, revoltohet duke i thënë konkurrentëve që të dy kanë treguar mungesë respekti ndaj saj, duke prishur çdo marrëdhënie që ka me ata dy. Sarës ky reagim iu duk shumë i tepruar, ndërsa nuk ngurroi që ta thumbojë. 

Foto me Andin, Sara thumbon ashpër Jaseminën: Për inat

ME TE LEXUARAT